Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

                          Oglnopolskie                       

 ROK SZKOLNY 2016/2017

SUKCESY OGÓLNOPOLSKIE
KONKURS LOKATA OPIEKUN DATA

1.

XVII Ogólnopolski Konkurs   Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej

Wyróżnienie –VIII miejsce

Gabriela   Klimek-Rozenblat 2a

E.Kloś-Dobrowolska 23.11.2016

2.

Ogólnopolski   konkurs plastyczno – literacki

„Pod dobrą opieką” w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”

Miłosz Śmiałek 3e A.   Kurtasz 2016

3.

Ogólnopolski   Konkurs Wiedzy MEDISTEST

7 miejsce

Zuzanna Wojciel 3e

13 miejsce

Natalia Łyczko 3d

14 miejsce

Gabriela Szczepanik 3e

15 miejsce

Kamil Działo 3a

A.Kurtasz 2016

4.

OgólnopolskI   Konkurs Mitologiczny

Laureat

W.Małyniak 11.   2016
  1. 5.

Ogólnopolski   Konkurs Geologiczno-Środowiskowy

„Geologiczne Barwy Ziemi”                            

III   miejsce w półfinale konkursu wiedzy Dolny Śląsk i Wielkopolska

Szymon Najdziński 1d                                 

  1. Motak                     
V   2017              

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

SUKCESY OGÓLNOPOLSKIE
  KONKURS LOKATA OPIEKUN DATA

1.

XVI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży   Gimnazjalnej

Nagroda Koła   Przewodników Terenowych i Sudeckich W Legnicy

Wyróżnienie   –VIII m. Legnica

  Aleksandra Rozmus 3e

E.Kloś-Dobrowolska 27-X-2015

2.

III Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

NIE TYLKO POZNAŃSKIE KOZIOŁKI…

I miejsce – I etap

  Aleksandra Rozmus 3e

 

E.Kloś-Dobrowolska 14-I-2016

3.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy MEDITEST

Laureaci:

8 miejsce

  Jowita Zyga 3e

9 miejsce

   Justyna Szmorąg 3d

10 miejsce

   Martyna Bujewska 3b

A.Kurtasz XI-2015

4.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Laureat (2454 uczestników)

5 miejsce

   Zuzanna Wojciel 2e

16 miejsce

   Edyta Szmorąg   1a

19 miejsce

   Jowita Zyga   3e

23 miejsce

   Aniela Wróblewska 3e

23 miejsce

   Miłosz Śmiałek   2e

W.Małyniak 30-XII-2015

5.

XI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Laureat   zawodów 1-go stopnia

Aleksander Pogoda 2e

B.Sudoł 4-I-2016

                          Wojewdzkie

 ROK SZKOLNY 2016/2017

SUKCESY WOJEWÓDZKIE
  KONKURS LOKATA OPIEKUN DATA

1.

XXVII   Rajd CHEŁMY

Dyplom   uznania

2   miejsce w Konkursie wiedzy o terenie Parku Krajobrazowego „Chełmy”

Rafał Bober 3d

  O8-X-2016 r

2.

XII   Dolnoślaski Konkurs Literacki O LAUR ZŁOTEGO PIÓRA

Wyróżnienie

×   Sandra Malczewska

B.Jarzębak 8-XII-2016
3. Zdolny Ślązak:blok humanistyczny

Finalistka

Zuzanna Wojciel 3e

E.   Kloś Dobrowolska I 2017
4. Wojewódzki Konkurs Literacki   „Wędrówki szlakiem wartości

Wyróżnienie

Miłosz Śmiałek

E.   Kloś Dobrowolska VI 2017

  ROK SZKOLNY 2015/2016

SUKCESY WOJEWÓDZKIE
KONKURS LOKATA OPIEKUN DATA
  1. 1.
XXVI Rajd CHEŁMY Dyplom uznania
  1. Motak
1-X-2015
  1. 2.
XI Dolnoślaski Konkurs Literacki O LAUR ZŁOTEGO   PIÓRA

Wyróżnienie

   Mateusz Kopacki 3a

 

B.Jarzębak 3-XII-2015
  1. 3.
IX Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego – Zdolny Ślązak Gimnazjalista

Finalista

Aleksander Price 2e

N.Karczmar 18-I-2016

 

 

 

             Powiatowe miejskie

 

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 SUKCESY POWIATOWE / MIEJSKIE
KONKURS LOKATA OPIEKUN DATA

1.

II   edycja Konkursu Lingwistycznego „Znajomość języków obcych paszportem do   świata”

I miejsce

Julia Peda 3e

B. Szymczak 15-X-2016

2.

Gimnazjada   – drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

IV miejsce

  1. Oliwia   Ambroż 2b
  2. Oliwia   Cyza 2a
  3. Klaudia   Dubińska 2b
  4. Aleksandra   Fajdasz 3c
  5. Dominika   Garbacz
  6. Aleksandra   Kania 2a
  7. Natalia   Kołodziejska
  8. Daria Lenar 2b
  9. Iwona   Łazarów 2a
  10. Julia   Łysik 3c
  11. Natalia   Pacioch 1d
  12. Karolina   Rakicka 3e
  13. Aleksandra   Słabolepsza
  14. Paulina   Sobków 1d
  15. Wiktoria   Strycharska 2c

 

S.Wójcik-Tyczyńska 29-IX-2916
3.

Taekwondo

Mistrzyni i Wicemistrzyni Pucharu   Świata

  1. 16.Wiktoria Miądzel
Klub sportowy  

4.

Gimnazjada   – drużynowe biegi przełajowe chłopców

I miejsce

Wojciech   Adamczak 3d

Rafał   Bober 3d

Jakub   Cerolewicz 3e

Miłosz   Dobrołowicz 3e

Mikołaj   Dzierbicki 2c

Marcin   Garbacz 2c

Albin   Hlebko 2d

Bartosz   Krupa 1d

Maksymilian   Piotrowski 1c

Mateusz   Podebry 3e

Dominik   Wierzbicki 1d

Krystian   Wojciechowski 2c

Wojciech   Zawadzki 3d

Jakub   Zubko 2c

Gabriela   Jednorał 29-IX-2016

5.

Gimnazjada   - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

VI miejsce

  1. Oliwia   Ambroż 2b
  2. Oliwia   Cyza 2a
  3. Klaudia   Dubińska 2b
  4. Aleksandra   Fajdasz 3c
  5. Dominika   Garbacz 1a
  6. Aleksandra   Kania 2a
  7. Natalia   Kołodziejska 2a
  8. Daria Lenar 2b
  9. Iwona   Łazarów 2a
  10. Julia   Łysik 3c
  11. Natalia   Pacioch 1d
  12. Karolina   Rakicka 3e
  13. Aleksandra   Słabolepsza 1a
  14. Paulina   Sobków 1d
  15. Wiktoria   Strycharska 2c
S.Wójcik-Tyczyńska 29-IX-2016

6.

Gimnazjada   - sztafetowe biegi przełajowe chłopców

III miejsce

Szymon   Adamczak 2d

Wojciech   Adamczak 3d

Rafał   Bober 3d

Jakub   Cerolewicz 3e

Miłosz   Dobrołowicz 3e

Mikołaj   Dzierbicki 2c

Marcin   Garbacz 2c

Albin   Hlebko 2d

Bartosz   Krupa 1d

Maksymilian   Piotrowski 1c

Mateusz   Podebry 3e

Dominik   Wierzbicki 1d

Krystian   Wojciechowski 2c

Wojciech   Zawadzki 3d

Jakub   Zubko 2c

Gabriela Jednorał 29-IX-2016

7.

Gimnazjada - koszykówka dziewcząt

Gimnazjada-   koszykówka chłopców

II miejsce

Honorata   Drożyńska 1d

Aleksandra   Fajdasz 3c

Jagoda   Giedrojć 3c

Julia   Kulik 3b

Julia   Łysik 3c

Paulina   Michałowska 3a

Wiktoria   Piaszczyk 3c

Natalia   Tychańska 1d

Oktawia   Zielińska 2d

Katarzyna   Zych 3c

IV miejsce

Wojciech   Adamczak 3d

Paweł   Dyrcz 3 d

Kacper   Kasiubowski 3d

Wojciech   Zawadzki 3d

Arkadiusz   Zywer 3d

Kacper   Mocarski 3d

Rafał   Bober 3d

Daniel   Łakomy 2c

Michał   Celejewski 3e

Gabriela Jednorał

J. Butrym

M. Drabent

04-XI-2016

8.

Konkurs   plastyczno- literacki

„Pod   dobrą opieką”

Laureat

Miłosz   Śmiałek 3e

Wyrazy uznania za   zaangażowanie w realizację kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”

Anna Kurtasz

Joanna Butrym

Sylwia Wójcik -Tyczyńska

9.

Rejonowy   Konkurs Plastyczny

„Młodość   bez uzależnień”

I miejsce

Małgosia   Matczuk 3b

Wyróżnienie

Aleksandra   Fajdasz 3c

10.

Gimnazjada   Geograficzna

III miejsce

Julia   Peda 3e

Nikola   Jakubowska 3e

A.Motak

09.12.2016

 11.

Konkurs Plastyczny

„Woda= Życie”

Rejonowa Olimpiada wiedzy o   Uzależnieniach oraz   Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny   „Jestem nastolatkiem – nie piję, nie palę, nie biorę”

I miejsce

Nikola   Jakubowska 3e

III miejsce

Karina   Koklejków 2 d

Julia   Peda 3e

Wyróżnienie

Anna   Roicka 2d

Wyróżnienie   dla G5 za aktywny udział i wysoki poziom prac plastycznych

I miejsce

Małgosia   Matczuk 3b

Wyróżnienie

Julia kulik 3b

Aleksander Price 3e

Jakub   Dyrek 3e

  1. Kurtasz

A.   Kurtasz

19.10.2016 r.

12.

Szachy

IV miejsce

J. Butrym

13.

Gimnazjada-Tenis   stołowy

Drużynowy   dziewcząt

Gimnazjada-   Tenis stołowy drużynowy chłopców

Podstrefa   Gimnazjady

w   tenisie stołowym

I   miejsce

Julia   Kubicz 3d

Jagoda   Giedrojć 3d

Karolina   Wierucka 2c

VII   miejsce

Łukasz   Garbacz

Kacper   Kasiubowski

Mateusz   Potoniec

Jakub   Zubko

IX   miejsce

G. Jednorał

G. Jednorał

G. Jednorał

14.

LEGNICKI   BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Podziękowanie Ośrodka Sportu i Rekreacji za ogromne zaangażowanie   przy organizacji Biegu Niepodległości

J. Butrym

G. Jednorał

S. Wójcik Tyczyńska

P. Witka

M. Drabent

10-XI-2016

15.

Wspieranie   przedsięwzięć TPD służących dobru dziecka, aktywna działalność wolontariatu

Dyplom   uznania za zorganizowanie Wieczoru Wspomnień poświęconego Janowi Pawłowi II i   Matce Teresie, spotkania podczas

III   Forum KÓŁ Przyjaciół Dzieci w Okręgu Legnickim.

Współpraca z instytucjami (Legnickim Centrum Kultury,   Towarzystwem Przyjaciół Dzieci), przy   organizowaniu uroczystości rocznicy odwiedzin

Miasta   Legnicy przez polskiego papieża Jana Pawła II).

III miejsce w Konkursie na   najaktywniejsze Koło TPD

w roku szkolnym 2016     /17

p.Katarzyna Makuch działacz roku 2016/17

K. Makuch

J. Rozmiarek

05-XII-2016

16.

Gimnazjada   – pływanie drużynowe - dziewczęta

III miejsce – Legnica

Dominika   Garbacz

Aleksandra   Jeżowicz vel Jeżewska

Natalia   Kołodziejska

Zuzanna   Kuriata

Daria   Lenar

Barbara   Matusiewicz

Julita   Patyna

Hanna   Polańska

Paulina   Sobków

Magdalena Urbanowicz

Małgorzata Zięba

S.Wójcik-Tyczyńska

J. Butrym

13-XII-2016

17.

Gimnazjada   – pływanie drużynowe - chłopcy

III miejsce – Legnica

Jakub   Cerolewicz

Kamil   Chaj

Mateusz   Maksymczuk

Jakub   Niedziela

Jakub   Pawlasty

Aleksander Price

Piotr   Urbanowicz

Dominik Wierzbicki

Filip   Ząbek

G.Jednorał 13-XII-2016

18.

III   Turniej Dzikich Drużyn Siatkarskich w Spalonej I   miejsce 17-XII-2016

19.

Konkurs   teatralny „Prewencja Teatralna 2016”

I miejsce

B.Jarzębak XII-2016

20.

LEGNICKIE   DYKTANDO

Mistrz Ortografii Miasta Legnicy

Arkadiusz   Zywer 3d

Certyfikat za udział

B.Jarzębak

XII-2016

21.

Gimnazjada   Piłka Siatkowa - chłopcy

I miejsce

Adamczak   Szymon 2d

Adamczak   Wojciech 3d

Bojarski   Paweł 1a

Dobrołowicz   Miłosz 3e

Hlebko   Albin 2d

Kasiubowski   Kacper 3d

Kulik   Jan 2c

Olech   Kacper 3c

Parol   Kacper 2c

Płaskoń   Mateusz 3e

Podebry   Mateusz 3e

Turzyniecki   Michał 2d

Wojdak   Kacper 3c

Zubko   Jakub 2c

P.Witka 27-I-2017r.

22.

Gimnazjada   Piłka Siatkowa – dziewczęta

Gimnazjada  

Siatkówka   plażowa

Dziewczęta

Gimnazjada

Siatkówka plażowa

Chłopcy

Gimnazjada  

Małe   Grody Piastowskie 2017

II miejsce

Kołodziejska   Natalia

Kubicz   Julia 3d

Mazurek   Paulina 3a

Kurowska   Justyna 3e

Łyczko   Natalia 3d

Matusiewicz   Barbara 3a

Miądzel   Wiktoria 3a

Michałowska   Paulina 3a

Opala   Wiktoria 3a

Paszkowska   Kludia 2c

Piaszczyk   Wiktoria 3c

Słabolepsza   Aleksandra

Wierucka   Karolina 2c

Wołęgiewicz   Natalia 3c

Wyka   Karolina

Zabielna   Wiktoria

Zielińska   Oktawia 2d

Chanecka Katarzyna 3e

I miejsce

Kubicz   Julia

Paszkowska   Klaudia 2c

Wierucka   Karolina 2c

Zielińska   Oktawia 2d

I miejsce

Dobrołowicz   Miłosz

Płaskoń   Mateusz 3e

Wojdak   Kacper 3c

Zubko   Jakub 2c

I miejsce w klasyfikacji ogólnej   szkół gimnazjalnych

Indywidualnie:

Polańska   Hanna I miejsce   1a                                              

Topa   Błażej I miejsce Id  

Zielińska   Oktawia II miejsce 2d

Turowski   Michał II miejsce 2d

Rakicka   Karolina I miejsce 3e

Rybka   Mariusz I miejsce 3c                                                    

G. Jednorał

Gabriela Jednorał

Piotr Witka

Sylwia Wójcik Tyczyńska

27-I-2017r.

02-VI-2017

05-VI-2017

04-VI-2017

23.

Miejski   Konkurs historyczny „Benjamin Bilse i jego twórczość”.

II   miejsce

Niewiński   Kamil 2d

Marta   Rogos 2d

Beata   Rutowska 2d

P. W.   Małyniak XI- 2015

24.

Konkurs   „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”

Laureat:

Natalia   Turek 1a

p.   Anna Kurtasz III- 2017

25.

XII   Konkurs Krajoznawczy „Znam powiat legnicki jak swój dom”

VI   miejsce

Wiktoria   Kowalska 2d

Natalia   Kołodziejska 2a

Beata   Rutowska 2d

p. A.   Motak 10-III-2017

26.

46   Rajd Krajoznawczy „Legnickie Pole 2017”-

Konkurs   wiedzy historyczno- krajoznawczej

I   miejsce

Rafał   Bober kl. 3d

p. A   Motak 08-IV-2017

27.

XV   Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski

II   miejsce

Oliwia   Cyza 2a

Wyróżnienie

Aleksandra   Kosmalska 2a

p.   Edyta Kloś Dobrowolska V 2017

28.

Legnicki   Konkurs Czytelniczy                  

Wyróżnienie

Gabriela   Milewska 2a

p.   Edyta Kloś Dobrowolska V 2017

ROK SZKOLNY 2015/2016

SUKCESY POWIATOWE / MIEJSKIE
KONKURS LOKATA OPIEKUN DATA
  1. 1.

Rejonowy Konkurs Plastyczny

PSIAKI, KOCIAKI i inne ZWIERZAKI

Dyplom uznania dla Gimnazjum nr 5 za aktywne   uczestnictwo 06-X-2015
  1. 2.
Gimnazjada - biegi przełajowe dziewcząt

II miejsce

Barbara Matusiewicz 2a

Monika Kowalczyk 1d

Wiktoria Ciszek 3b

Daria Lenar 1b

Oliwia Ambroż 1b

Aleksandra Pawelczak 1b

Aleksandra Fajdasz 2c

Anna Wysocka 2e

Weronika Jurczyk 3c

Wiktoria Strycharska 1c

Weronika Zagrobska 3c

Aleksandra Kania 1a

Oliwia Cyza 1a

Iwona Łazarów 1a

S.Wójcik-Tyczyńska 24-IX-2015
  1. 3.
Gimnazjada - biegi przełajowe chłopców

IV miejsce

Paweł Płaskoń 3c

Mateusz Płaskoń 2e

Sebastian Szebert 3a

Mateusz Kołodziej 3a

Wojciech Adamczak 2d

Rafał Bober 2d

Patryk Jeżowicz vel Jeżewski 3c

Łukasz Garbacz 1c

Mateusz Kłys 1c

Norbert Wolski 3a

Maksymilian Piotrowski 1c

Piotr Witka 24-IX-2015
  1. 4.
Gimnazjada - biegi sztafetowe dziewcząt

IV miejsce

Barbara Matusiewicz 2a

Monika Kowalczyk 1d

Wiktoria Ciszek 3b

Daria Lenar 1b

Oliwia Ambroż 1b

Aleksandra Pawelczak 1b

Aleksandra Fajdasz 2c

Anna Wysocka 2e

Weronika Jurczyk 3c

Wiktoria Strycharska 1c

Weronika Zagrobska 3c

Aleksandra Kania 1a

Oliwia Cyza 1a

Iwona Łazarów 1a

S.Wójcik-Tyczyńska 24-IX-2015
  1. 5.
Gimnazjada - biegi sztafetowechłopców

IV miejsce

Paweł Płaskoń 3c

Mateusz Płaskoń 2e

Sebastian Szebert 3a

Mateusz Kołodziej 3a

Wojciech Adamczak 2d

Rafał Bober 2d

Patryk Jeżowicz vel Jeżewski 3c

Łukasz Garbacz 1c

Mateusz Kłys 1c

Norbert Wolski 3a

Maksymilian Piotrowski 1c

Piotr Witka 24-IX-2015
  1. 6.

Konkurs

NIEZWYKŁE   LOSY LICEUM W KRZEMIEŃCU I JEGO UCZNIÓW

I miejsce –   prezentacja

Kacper Kasiubowski 2d

III miejsce -   G5

B.Jarzębak

05-XI-2015
  1. 7.
Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej dla   Gimnazjalistów

III miejsce

Mateusz Kopacki 3a

B.Jarzębak

06-XI-2015
  1. 8.

Rejonowy Konkurs Plastyczny

W MAGICZNYM LESIE

Dyplom   uznania – G5

za aktywne uczestnictwo

12-XI-2015
  1. 9.

OMNIBUS Powiatowy Konkurs Historyczno – Regionalny

LEGNICA MIASTO WIELU KULTUR

II miejsce

Weronika Jobczyk 3a

Natalia Mazurek 3a

Mateusz Kopacki 3a

E.Suchan

20-XI-2015
  1. 10.
II Konkurs Piosenki Ukraińskiej PIEŚŃ – DUSZA NARODU

II miejsce

Justyna Szafrańska 3a

B.Jarzębak 27-XI-2015
  1. 11.
Gimnazjada – piłka nożna - dziewczęta

II miejsce –   Legnica

Oktawia   Zielińska 1d

Monika Kowalczyk 1d

Wiktoria Kowalska 1d

Wiktoria Ciszek 3b

Barbara Matuszewicz 2a

Karolina Wyka 2b

Iga Krawczyk 2b

Weronika Zagrobska 3c

J.Butrym 23-IX-2015
  1. 12.
Gimnazjada – piłka nożna - chłopcy

V miejsce –   Legnica

Damian   Leszczyk 3c

Jakub Kicki 3c

Paweł Płaskoń 3c

Adam Święch 3b

Jakub Frączek 2e

Jakub Garbacz 1c

Adrian Stencel 2c

Piotr Giedrojc 3c

Dawid Selmaj 3c

Albin Hlebko 1d

Patryk Jeżowicz vel Jeżewski 3c

Mikołaj Dzierbicki 1c

Kacper Kasiubowski 2d

M.Drabent 21-IX-2015
  1. 13.
Rejonowy Konkurs Plastyczny SPRZĄTANIE TO FAJNE   ZADANIE Dyplom dla G5 za aktywny udział i wysoki poziom   prac plastycznych 30-X-2015
  1. 14.
Gimnazjada – koszykówka - dziewczęta

V miejsce –   Legnica

  1. 15.
Gimnazjada – koszykówka - chłopcy

V miejsce –   Legnica

Wojciech   Adamczak 2d

Rafał Bober 2d

Wojciech Filipienko 3d

Szymon Gawron 2c

Piotr Giedrojc 3c

Michał Gwiżdż 2a

Michał Janeczko 3e

Przemek Szmorąg 3c

Paweł Płaskoń   3c

Jakub Marciniak 3d

Kacper Olech 2c

Hubert Wilczanowski   3d

Jakub Wilczyński 3d

Wojciech Zawadzki 2d

G.Jednorał 19-XI-2015
  1. 16.
Zaangażowanie społeczne i bezinteresowna pomoc TPD

Medal POMOCNA   DŁOŃ

Karolina Kędzierska 3a

Dżesika Chudzia 3a

K.Makuch 01-XII-2015
  1. 17.
Gimnazjada – pływanie drużynowe - dziewczęta

I miejsce –   Legnica

IV miejsce -   strefa

Sandra Hoć 2d

Natalia Kołodziejska 1a

Monika Kowalczyk 1d

Zuzanna Kuriata 1b

Ewa Kustra 2a

Daria Lenar 1b

Aleksandra Makuszewska 1a

Barbara Matusiewicz 2a

Wiktoria Miądzel 2e

Paulina Michałowska 2a

Karolina Milewska 2d

Karolina Pańkowska 2a

Magdalena Urbanowicz 1a

Zuzanna Wojciel 2e

Małgorzata Zięba 1a

S.Wójcik-Tyczyńska 16-XII-2015
  1. 18.
Gimnazjada – pływanie drużynowe - chłopcy

IV miejsce –   Legnica

Krzysztof Balicki 3b

Rafał Bober 2d

Ernest Boryczewski 3c

Marek Gachowski 3b

Piotr Giedrojc 3c

Patryk Jeżowicz 3c

Michał kalka 3e

Mateusz Płaskoń 2e

Paweł Płaskoń 3c

Aleksander Price 2e

Mikołaj Rogiński 3d

Przemek Szmorąg 3c

Piotr Urbanowicz 2e

G.Jednorał 16-XII-2015
  1. 19.
Międzygimnazjalny konkurs LEGNICA WCZORAJ I DZIŚ,,,: ZABYTKI, POMNIKI   I CIEKAWE MIEJSCA

III miejsce

Kinga Czerniakiewicz 3e

Zofia Juszczak 3e

Aleksandra Zając 3e

W.Małyniak

A.Gałęzowska

XII-2015
  1. 20.
Konkurs teatralny „Prewencja Teatralna 2015”

Wyróżnienie

 

B.Jarzębak XII-2015
  1. 21.
LEGNICKIE DYKTANDO

Mistrz   Ortografii Miasta Legnicy

Arkadiusz Zywer 2d

Certyfikat   za udział

Aleksandra Zając 3e

B.Jarzębak

E.Kloś-Dobrowolska

11-XII-2015
  1. 22.
Gimnazjada Piłka Siatkowa - chłopcy

Podstrefa III   miejsce

Ernest Boryczewski   3c

Jan Dziubyna   3b

Jakub Frączek 2e

Michał Janeczko 3e

Patryk Jeżewicz vel Jeżewski 3c

Kacper Kasiubowski 2d

Michał Kalka 3e

Leszek Kondratiuk 3e

Tadeusz Miecierz 1d

Mateusz Płaskoń   2e

Paweł Płaskoń 3c

Emilian Smętek 3e

Daniel Suszczyk 1a

Jakub Wolski 1b

Jakub Zubko 1c

Arkadiusz Zywer   2d

P.Witka
  1. 23.
Gimnazjada Piłka Siatkowa - dziewczęta

Podstrefa I   miejsce

Strefa – III   miejsce

Alicja Brymerska 3b

Patrycja Cwynar   3c

Klaudia Dubińska 1b

Klaudia Golak 3c

Martyna Golczewska 3b

Weronika Golińska 3e

Emilia Kondratiuk 1c

Agata Kowalik 3c

Natalia Łyczko 2d

Gabriela Muszyńska 3c

Klaudia Niedźwiedzka 3b

Aleksandra Rozmus 3e

Karolina Wierucka 1c

Weronika Zagrobska 3c

Oktawia Zielińska 1d

 

G.Jednorał I-2016
  1. 24.
IX Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego

Laureat – etap powiatowy

Aleksander Price 2e

N.Karczmar 18-I-2016


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
 
 
 
  
 
 

 
 

Who's Online

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.