Nasza szkolna biblioteka posiada zbiór około 8 tysięcy książek.Wyodrębniono w nim kilka zespołów zbiorów: Księgozbiór podręczny (encyklopedie, słowniki rzeczowe i językowe, atlasy, albumy)

1. Regionalia
  2. Lektury szkolne
  3. Literatura piękna: klasyczna i współczesna
  4. Literatura popularnonaukowa
  5. Literatura metodyczna dla nauczycieli

Obok książek i czasopism biblioteka gromadzi również kasety video oraz płyty CD i DVD.

Posiadamy bogaty zbiór lektur szkolnych na CD.Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM) składa się z czterech komputerów z dostępem do Internetu oraz drukarki, skanera i materiałów multimedialnych.

• biblioteka1
  • biblioteka2