Obraz24

3W dniu 22 października 28 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w specjalnych zajęciach dotyczących zagrożeń wynikających z uzależnień oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Spotkanie poprowadziła p. Małgorzata Stawiska – Lichota z PSSE w Legnicy. Uczniowie uczestniczący w zajęciach przygotowywali się do szkolnych eliminacji konkursu dotyczącego uzależnień i choroby AIDS. Młodzież poznała rodzaje uzależnień, ich przyczyny oraz skutki społeczne oraz zdrowotne.

Zajęcia odbyły się z inicjatywy nauczyciela biologii – p. Anny Kurtasz.logo legnica