Obraz24

bb addiction feat free5 listopada odbyły się szkolne eliminacje konkursu o uzależnieniach, w których wzięło udział 25 uczniów klas trzecich. Wszyscy uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy i rzetelnym przygotowaniem. Wśród najlepszych znalazły się trzy uczennice:

• Julia Siler z klasy 3a
  • Katarzyna Jasińska z klasy 3c
  • Natalia Turek z klasy 3a.

28 listopada uczennice będą reprezentować nasze gimnazjum w VI Rejonowej Olimpiadzie  Wiedzy o Uzależnieniach i Chorobie AIDS.

Konkurs odbył się z inicjatywy Anny Kurtasz – nauczyciela biologii.

dzien chlopca                                                                        legnica logo markamiasta popklOWfqWibGpC785HlXs