Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

bociany wiosna

samorzad

oferta edukacyjna

Zielniak segreguje odpadyNasza szkoła po raz piętnasty przyłącza się do konkursu miejskiego „Czyściciel Świata” organizowanego w Legnicy już po raz dziewiętnasty. Celem tego przedsięwzięcia jest nie tylko budowanie właściwych postaw odpowiedzialności względem środowiska naturalnego ale również wspieranie tej inicjatywy konkretnym działaniem. Zbiórki odpadów podejmowane w szkołach w znaczący sposób przyczyniają się do zwiększenia efektywności segregacji odpadów w naszym mieście.

W tym roku będziemy zbierać:

  • nakrętki (przekazywane są na rzecz Hospicjum dla Dzieci)
  • baterie
  • butelki PET oraz butelki po kosmetykach – pojemniki żółte na terenie szkoły (obok s. 14)
  • puszki aluminiowe

W tym roku nie jest przewidziana zbiórka elektroodpadów, płyt CD i itp. Zakończenie zbiórki planowane jest na dzień 20 maja 2019r. Poza nakrętkami zebrane surowce są przekazywane na rzecz LPGK.

Wszystkich zachęcam do udziału w tej inicjatywie, Anna Kurtasz                                                                  ekologia ekologiczny styl zycia

Who's Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.