Przechwytywanie

DSC00666

Gimnazjaliści zostali uwiecznieni na wspólnej fotografii wykonanej na dziedzińcu szkoły. W związku z 100 Rocznicą Odzyskania Niepodległości ułożyli biało-czerwoną kompozycję (wg niektórych, oglądajacych zdjęcie -  to widziana od strony Bałtyku mapa Polski).

Do uczniów dołączyli nauczyciele i pracownicy szkoły co pozwoliło na wykonanie prawdziwie "Rodzinnej/szkolnej fotografii". Pomysłodawczynią była Pani Elwira Suchan - nauczycielka historii, a realizatorami wszyscy sfotografowani.