Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

bociany wiosna

samorzad

oferta edukacyjna

8   Olimpiada Wiedzy o Uzależnieniach była okazją do wręczenia nagród w V Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym „Młodość kontra nałogi”.

   Jury konkursowe, pod kierunkiem pani Anny Rodak – artysty plastyka z MCK rozpatrzyło liczne prace z 15 legnickich szkół podstawowych i gimnazjów. W ocenie plakatów uczestniczyli również pan Artur Torbiński – znany edukator ze Stowarzyszenia MONAR, pani Małgorzata Stawiska – Lichota oraz Paulina Marcinowska z PSSE w Legnicy. W konkursie plastycznym  przyznano łącznie 13 nagród i wyróżnień w kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych .

  Podczas konkursu odbyła się wystawa nagrodzonych prac, która przez najbliższe dni będzie kontynuowana w budynku SP 9 przy ulicy Chojnowskiej 100, a na naszej stronie www zapraszamy do galerii wirtualnej.

Who's Online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.