Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

Przechwytywanie

samorzad

oferta edukacyjna

DSC00752Tegoroczne Jasełka dostarczyły publiczności wiele wrażeń zarówno artystycznych jak i nostalgicznych. Przebiegały w przedświatecznej atmosferze, tuż po świątecznych spotkaniach klasowych. Tegoroczni goście Pani Jadwiga Sklepkiewicz, Pani Hanna Jastrzębska-Plewa, Pani  Katarzyna Hornicka - to trzy pokolenia dyrektorów naszej szkoły.

Nie mogło zabraknąć przyjaciól szkoły Pani Wandy Puchały i Pani Marii Kisielewskiej-Podrez. Miło nam było gościć przedstawicielki Rady Rodziców Panią Agnieszkę Winiszewską, Panią Dorotę Garbacz oraz Panią Ewę Starzyńską.

Scenariusz imprezy był dziełem Asi Winiszewskiej, a reżyseria - Pauliny Sobków i Asi Winiszewskiej. Treść przekazu była bardzo głęboka. Ukazywała zarówno radość z przeżywania świąt jak i codzienne problemy zwykłych ludzi.

Nad uczniami czuwały Panie Jadwiga Rozmiarek i Ewa Kopczyńska.

Gratulujemy występu uczniom klas 3a i 3d.

Zapraszamy do szkolnej galerii

Who's Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.