bociany wiosna

2Uczennica klasy 3 a Maria Daniluk zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z zakresu biologii, fizjologii i higieny człowieka „Meditest”. Szkołę reprezentowała 8 osobowa grupa uczniów klas trzecich pod opieką nauczyciela biologii Anny Kurtasz.

Ogólnopolskie Centrum Edukacji od kilku lat organizuje konkurs, którego celem jest promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach.