bociany wiosna

IMG 20190205 102339   KopiaW czasie ferii nasi uczniowie wzięli udział w Turnieju Siatkarskim organizowanym przez Osir Legnicy. Wystawiono aż 2 składy reprezentantów naszej szkoły - uczniów SP 9 oraz oddziałów gimnazjalnych, którzy wspólnie walczyli na siatkarskim parkiecie z pozostałymi drużynami. Nasze obie drużyny zajęły kolejno 4 i 5 miejsce, ustępując tylko drużynom ze szkół średnich. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Legnicy w piłce siatkowej, które  zaczną się już 11 lutego!