Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

Przechwytywanie

samorzad

oferta edukacyjna

25W dniach od 3 do 12 czerwca, pod kierunkiem p. Anny Kurtasz oraz p. Katarzyny Makuch – pedagoga szkolnego, odbył się finał i podsumowanie efektów dwumiesięcznej pracy uczniów w ramach programu "Używki - to nie dla nas". W tych dniach uczniowie rozdawali samodzielnie zaprojektowane ulotki oraz częstowali słodkim cukierkiem. W tym roku projektowali ulotki, nie tylko uczniowie klas gimnazjalnych, ale również uczniowie klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej nr 9. Siódmo- i ósmoklasiści bardzo aktywnie włączyli się w przygotowanie i rozpowszechnianie ulotek wśród swoich kolegów i koleżanek ze szkoły

Akcja "Zamień używki na cukierka" w naszej szkole odbywa się już po raz 16 ale po raz piąty przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Legnicy.

3  22

Młodzież naszej szkoły wykazała się ogromną kreatywnością oraz talentem plastycznym przygotowując liczne ulotki na realizowany w tym roku temat: "Marzenia – tak, nałogi - nie". Celem tego przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi na skutki zdrowotne oraz społeczne uzależnień jak również rolę bliskich i przyjaciół. Uczniowie, w swoich pracach, podejmowali zagadnienia wpływu uzależnień na urodę i procesy starzenia, jak również na fakt, że młodość to czas zabawy, wspólnego z przyjaciółmi spędzania czasu, rozwijanie talentów, aktywności fizycznej. Zapraszamy do galerii !

Marzenia, przyjaźń, młodość, podróże, sport, muzyka - tu nie ma tu miejsca na nałogi! logo legnica

 

Who's Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.