153118 Snowing Winter Bridge

Dnia 21 listopada 2014 roku w Miejskim Centrum Kultury w Legnicy odbył się konkurs form teatralnych „Prewencja teatralna". Jest to cykliczna impreza organizowana przez Policję i Straż Miejską , a przeznaczona dla gimnazjalistów z regionu legnickiego.

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości młodzieży z zakresu otaczających ją zagrożeń wieku młodzieńczego, nałogów, problemów z zachowaniem, z samoakceptacją, z trudną sytuacją rodzinną.

Uczniowie przygotowują przedstawienia , w których ostrzegają i wskazują jak uniknąć tych niepokojących zjawisk .W tegorocznej edycji imprezy brało udział 11 gimnazjów.

Skład zespołu reprezentującego naszą szkołę:
1. Michał Gwiżdża (kl. 1a),
2. Katarzyna Kawecką (3d),
3. Katarzyna Rygier ( 3d),
4. Adrian Kędzierski (kl. 3d) ,
5. Dżesika Chudzia (2a),
6. Natalia Mazurek (2a),
7. Natalia Wawrzyn (2a),
8. Mateusz Kopacki (kl. 2a),
9. Wojtek Zarzedzki,
10. Gabriela Szczepanik (kl. 1d).
Opiekunem była pani Barbara Jarzębak.

Nasi koledzy przygotowali przedstawienie pt. „W kalejdoskopie".

• prewencja1
  • prewencja2
  • prewencja2a
  • prewencja3
  • prewencja3a
  • prewencja4
  • prewenja5

Zdobyło ono uznanie jury, w skład którego wchodziła znana aktorka Marzena Kipiel-Sztuka oraz publiczności. Zajęliśmy II miejsce. Gratulujemy !