Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

rekrutacja12

samorzad

zdolny

Dnia 28 listopada 2014 roku odbył się w naszym gimnazjum konkurs
"Władam językami obcymi jak Jerzy Wilhelm". Konkurs odbył sie w ramach dorocznych Dni Językowych w naszej szkole.

 W konkursie brały udział klasy pierwszej naszego gimnazjum. 8 drużyn rozwiązywało 10 zadań różnego typu. Wszystkie zadania nawiązywały do naszego patrona Księcia Jerzego Wilhelma i były prezentowane w języku polskim, angielskim i niemieckim. Uczniowie rozpoznawali języki, zamki, w których przebywał nasz Książę, herby, choroby. Rozwiązywali również krzyżówkę, uzupełniali życiorys, odpowiadali na pytania. Najlepsza okazała się klasa 1e, którą reprezentowali Zuzanna Wojciel i Aleksander Pogoda oraz Justyna Kurowska i Mateusz Podebry zajmując pierwsze i drugie miejsce w konkursie. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci klasy 1a: Barbara Matusiewicz i Kacper Gacoń.

  • jezyki1
  • jezyki2
  • jezyki3
  • jezyki4
  • jezyki5

Simple Image Gallery Extended

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody książkowe, a zdobywcy pierwszego miejsca pojadą na wycieczkę szkolną do Wiednia. Konkurs został przygotowany pod opieką pań: Barbary Szymczak, Moniki Rączki, Joanny Ląd-Chocianowskiej oraz Natalii Karczmar.

 

 

Who's Online

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.