153118 Snowing Winter Bridge

5 grudnia 2014 świętowaliśmy w naszej szkole MIKOŁAJKIDla każdego ucznia Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski przygotowali słodki upominek w postaci czekoladowych mikołajków.  W tym dniu obchodziliśmy również dzień bez mundurka.

Prawo do jego braku  mieli uczniowie, którzy w jakikolwiek sposób odzwierciedlili swoim ubiorem dzisiejsze święto. Jak zwykle, nasi gimnazjaliści wykazali się niezwykłą kreatywnością, przebierając się m.in. w stroje świętego Mikołaja, Śnieżynek, reniferów, a nawet choinki i prezentów świątecznych.  Cała szkoła wyglądała odświętnie. Został również przeprowadzony konkurs na najlepszą dekorację świąteczną sal. Komisja w składzie: Katarzyna Fulczyńska (3a), Karolina Kwiecień (3a) oraz Paulina Czapracka (2a) pod opieką pani Ludmiły Czyżowskiej oceniała wystroje sal, biorąc pod uwagę następujące kryteria: gazetka, ogólne wrażenia, samodzielnie wykonane ozdoby, estetyka i staranność.

• mikolajki1
  • mikolajki2
  • mikolajki3
  • mikolajki4
  • mikolajki5
  • mikolajki6
  • mikolajki7
  • mikolajki8

Największe wrażenie na komisji wywarła sala nr 46 należąca do klasy 3b (opiekun: pani Ludmiła Czyżowska). II miejsce zajęła sala nr 25 należąca do klasy 1b (opiekun: pani Barbara Jarzębak), natomiast III miejsce należy do klasy 2b za udekorowanie sali nr 15 (opiekun: pani Anna Motak). Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom oraz opiekunom, dzięki którym nasze gimnazjum wyglądało dziś tak kolorowo i odświętnie. Oczywiście zachęcamy do dalszej kreatywności i prezentowania swoich pomysłów podczas dni bez mundurka.