153118 Snowing Winter Bridge

Młodzieżowy Klub Sportowy Miedź Legnica wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Miedź”, ogłasza kolejną akcję charytatywną, tym razem pod hasłem „Tysiąc Paczek Dzieciom”.

Akcja dedykowana jest tysiącom dzieci, które nie mogą liczyć na świąteczne prezenty, a nasze dary i pozytywna energia pomogą w ich zorganizowaniu. Klub współdziała z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, które  przekaże zebrane paczki potrzebującym dzieciom.

W naszej szkole zbierane będą głównie słodycze, także przybory szkolne, książki, zabawki, gry planszowe oraz środki czystości.

Dary można przekazywać uczennicy  klasy IIId - Oli Grochowskiej lub zostawiać w sali nr 9 u p.Elizabeth Lichockiej - do 15 grudnia br.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji! Może paczka z Twoim darem sprawi komuś przyjemność?