rekrutacja12

SDC12527

Dnia 28 maja 2015 r. odbyła się w naszej szkole IV edycja drużynowego szkolnego konkursu „Mistrz Matematyki” dla uczniów klas pierwszych.
Po 3-godzinnych zmaganiach zwyciężyła klasa 1 e w składzie: Anna Wysocka, Aleksander Pogoda i Mateusz Podebry.
Cały konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego - Wiktorię Filipowską i Adriana Ziętka, absolwentów naszego gimnazjum pod opieką pani Bogumiły Sudoł.

Wzięło w nim udział 5-trzyosobowych drużyn. Stanęły one na wysokości zadania, z zaangażowaniem rozwiązując przeróżne problemy matematyczne.

Zachęceni wysokim poziomem wiedzy koleżanek i kolegów, postanowiliśmy zorganizować V edycję tego konkursu w następnym roku szkolnym.

• SDC12527
  • SDC12528