Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
banner nowy 
 

rekrutacja12

samorzad

zdolny

1.9Natalia Karol i Kuba

W niedzielę 14 czerwca uczniowie z klas 3e i 1b naszej szkoły wzięli udział w XVII spływie na "samoróbkach" o "Błękitną wstęgę Kaczawy". Tematem tegorocznej imprezy organizowanej przez OSiR w Legnicy było "ZOO na Kaczawie".

W spływie brało udział 16 ekip, z czego tylko 14 dopłynęło do celu. Z naszej szkoły popłynęły dwie drużyny: "Madagaskar" z udziałem Karola Kurtasza i Jakuba Jastrzębskiego z klasy 3e oraz "Szalone Pingwiny" - Natalia Zając z klasy 1b popłynęła z siostrą. Uczestnicy samodzielnie wykonali platformy oraz dekoracje, zadbali o ciekawe przebrania. Chłopcy z klasy 3e licznie przybyli nad Kaczawę by wspierać swoją drużynę. Natalia z siostrą zajęły IV miejsce, a chłopcy wyróżnienie. 

  • 1.9Natalia Karol i Kuba
  • Ekipa Madagaskar i grupa wsparcia z 3e
  • Karol i Kuba - ekipa Madagaskar
  • Karol
  • Kuba
  • Natalia Zajac z siostra jako Szalone pingwiny
  • juz prawie meta
  • na trasie splywu

Simple Image Gallery Extended

Who's Online

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.