153118 Snowing Winter Bridge

Młodzieżowy Klub Sportowy Miedź Legnica wspolnie ze
Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Miedź" rozpoczęli zbiórkę pluszowych maskotek, które zostaną przekazane dzieciom z Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.
W szkole akcja trwać będzie do 21 listopada br. a pluszaki zbierać będziemy w każdy piątek.

Oprócz tego maskotki można samodzielnie przekazywać podczas meczów Miedzi ba legnickim stadionie, jak i w klubie oraz strefie Miedzi w Galerii Piastów.

Wszelkie pytania proszę kierować pod numer 510-292-443 lub odwiedzić facebook'owe wydarzenie zamieszczone pod nazwą "zbiórka maskotek dla pogotowia ratunkowego".

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji!